Autokondicionieriai vis dažniau tampa paprasta opcija įeinanti į standartinę komplektaciją perkant automobilį. Laikui bėgant, kaip ir kiekvienas agregatas, kondicionierius reikalauja techninio aptarnavimo, kilus kondicionieriaus gedimams – kavalifikuoto remonto. Kiekvienas kondicionieriaus gedimas, kuris nėra laiku pašalinamas, gali Jums brangiai kainuoti. Todėl, siūlome Jums, kilus nesklandumams su kondicionieriumi iš karto  kreiptis į specialistus, kurie galės pašalinti problemas.

Kondicionieriaus diagnostika ir kondicionieriaus užpildymas, dalykai , kuriuos rekomenduojama atlikti kasmet prieš sezoną, kai kondicionierius pradedamas naudoti vis dažniau, t.y. vos ne kasdien. Tai padės visavertiškai naudoti automobilio kondicionavimo sistemą per visą sezoną ir sumažinti auto-kondicionieriaus gedimų riziką iki minimumo.

Atliekant kondicionieriaus diagnostiką yra tikrinami visi automobilio kondicionavimo sistemos elementai. Kondicionieriaus „silpniausios vietos“ yra radiatorius ir kompesoriaus guolis – tai dažniausiai gendantys elementai. Freono nutekėjimas arba pilnas  automobilio kondicionavimo sistemos valymas yra retesni gedimai su kuriais tenka susidurti.

Kondicionierių remontas

Kitos paslaugos

Autoservise yra visa reikiama įranga atlikti diagnostiką, kondicionieriaus užpildymą ir visus kitus su kondicionavimo sistema susijusius remonto darbus.
Kondicionieriaus priežiūra ir remonto darbai reikalauja aukštos kvalifikacijos meistrų. Patikėjus tokius darbus atlikti ne profesionalui – galite patirti papildomų nuostolių. Todėl kreipiantis į „Klimaservis“ Jūs gausite aukštos klasės aptarnavimą bei kvalifikuotą visų darbų atlikimą.

Garantija

Kondicionieriaus pildymo garantija yra 4 savaitės.

Kondicionieriaus taisymo garantija taikoma, taisymo metu pakeistoms detalėms ir taisymo metu atliktiems darbams. Jei problema atsirado dėl mūsų kaltės, tokiu atveju gedimus šaliname nemokamai. 

*Yra papildomų sąlygų.